Festool Falcolófej FK D 50x30
68.784 Ft (54.161 Ft + ÁFA)
Áraink a készlet erejéig érvényesek
Menny.:db

Festool Falcolófej FK D 50x30

Gyártó: Festool
Gyártó cikkszám: 489284
FÉTIS KFt. cikkszám: 180938
Webáruházban:  2-5 munkanap
Budapesti áruház:  2-5 munkanap
Szolnoki áruház:  2-5 munkanap
Szállítási díj: Ingyenes
68.784 Ft (54.161 Ft + ÁFA)
Áraink a készlet erejéig érvényesek
Menny.:db
Ingyenes szállítás

Ingyenes szállítás

Szállítási kedvezmény április végéig! 2025.04.30-ig normál csomagok esetén már 30.000 Ft felett INGYEN szállítunk, a korábbi 50.000 Ft helyett!
Elégedettségi garancia

Elégedettségi garancia

A vásárlást követően 14 napod van eldönteni, hogy tetszik-e a termék. Részletes információkért kattints ide.
8600+ írott vélemény

8600+ írott vélemény

Az ipar szerszám specialistájaként már több, mint 30 éve szolgáljuk ki a Hozzád hasonló igényes vásárlókat.

Leírás

Mindig használatra kész utánélezés nélkül.
Falcolófej kúpos anyával ellátott marószárral történő használathoz, cserélhető, keményfém váltólapkákkal, ideális rögzített helyzetben végzett falcolási munkálatokhoz a CMS Compact modulrendszerrel. A váltólapkás marószerszámok alapvető előnyökkel rendelkeznek a normál szerszámokkal szemben, különösen intenzív használat esetén: nincs szükség utánélezésre, mindig használatra kész a szerszám, az átmérő állandó marad.
A falcolófej a felsőmarótól függően az ASL20/OF1010 vagy az ASL20/OF1400-OF2200 kúpos anyával ellátott marószár segítségével rögzíthető biztonságosan, közvetlenül, a szokásos, hollandi anyával felszerelt befogópatron nélkül
A nagy, 50 mm-es átmérő lehetővé teszi a mély falcok kialakítását
A keményfém vágóélek sérülés vagy kopás esetén gyorsan és egyszerűen kicserélhetők
Alkalmazás:
Rögzített helyzetben végzett falcolási munkálatokhoz a CMS Compact modulrendszerrel
marótengellyel való használathoz

Paraméterek

Átmérő 50 mm
NL 30 mm

Ajánlott kapcsolódó termékek

A kategória legnépszerűbb termékei