Leírás
Íves Dremel Max marófej fához és egyéb anyagokhoz
Maximálisan tartós és hosszan tartó teljesítményt nyújtó marófej a problémás barkácsfeladatokhoz
A titán-nitrid bevonatnak köszönhetően 2-szer hosszabb ideig használható, mint a hagyományos fejek
Vésés, gravírozás, marás és egyebek anyagok széles választékában, úgymint fa, puhafém, műanyag
Tartalom: 2 db Dremel® Max marófej, 6,4 mm (117DM)
A Dremel® Max tartozékokat mérnökeink maximális tartósságra és hosszan tartó teljesítményre tervezték. A nagy teljesítményű Dremel Max 117DM marófej titán-nitrid bevonattal rendelkezik, így 2-szer hosszabb ideig használható, mint a hagyományos, bevonattal nem rendelkező tartozékok.
Mire használható?
Precíz anyagleválasztás olyan feladatoknál, mint a marás, szabadkézi alakmarás, alakítás és gravírozás anyagok széles választékában. Ideális marási és gravírozási feladatokhoz fában, műanyagban és puhafémekben (pl. alumínium, vörösréz, sárgaréz).
Hogyan használható?
Hagyd, hogy a tartozék és a Dremel multifunkcionális szerszám végezze el a munkát - erőltetés vagy túl erős nyomás nélkül. A hatékony eredményhez a tartozékfej oldalait 90 foknál kisebb szögben megdöntve használd. Úgy érzed, hogy a tartozék leválasztás helyett inkább csak rezeg? Növeld a fordulatszámot a simább eredmény érdekében. Először kattints az ikonra, vagy tekintsd meg a videót az elérhető eredményekhez, vagy dolgozz próbaanyagon, mielőtt nekilátnál a barkácsprojektnek.
Még több lehetőség a következő szerelvényekkel: flexibilis szár (225), Flex-Shaft szerszámtartó (2222), részletmegmunkáló markolat szerelvény (577), multisatu (2500)
Javasolt fordulatszám (ford/perc):
Alumínium 30 000
Sárgaréz 30 000
Vörösréz 30 000
Keményfa 35 000
Puhafa 20 000-25 000
Műanyag 35 000
Acél 20 000-25 000
Szállítási terjdelem:
2 db Dremel® Max marófej, 6,4 mm (117DM)
Paraméterek
Szárátmérő | 3.2 mm |